ST. MORIZ ADVANCED PRO FORMULA SALONA KVALITĀTES IEDEGUMA KOMPLEKTS PĪLINGAM, ĀDAS MITRINĀŠANAI UN PAŠTONĒJOŠĀS PUTAS PAKĀPENISKAM IEDEGUMAM (-10% ATLAIDE KOPSUMMAI)

Modelis: St. Moriz Advanced Pro Formula
Pieejamība: Pieejams
30,95€

ST. MORIZ ADVANCED PRO FORMULA SALONA KVALITĀTES IEDEGUMA KOMPLEKTS PĪLINGAM, ĀDAS MITRINĀŠANAI UN PAŠTONĒJOŠĀS PUTAS PAKĀPENISKAM IEDEGUMAM (-10% ATLAIDE KOPSUMMAI)

 1. St. Moriz Advanced Pro Formula ķermeņa pīlinga skrubis

 2. St. Moriz Advanced Pro Formula ādas mitrinātājs bez eļļas

 3. St. Moriz Advanced Pro Formula pakāpeniskas iedarbības paštonējošās putas

 4. St. Moriz Professional aplikatora cimds

 

 

Uzklāšanas process:

 

 1. Dušā jāveic ķermeņa pīlings ar skrubi, lai sagatavotu ādu pirms produkta uzklāšanas un noņemtu ādas atmirušās šūnas (ieteicams tajā pašā dienā pirms paštonējošās kosmētikas uzklāšanas)

 2. Uz sausas, tīras ādas pēc dušas jāizmanto ādas mitrinātājs bez eļļas un ar apļveida kustībām produkts jāiemasē zonās - elkoņos, ceļos, roku un kāju locītavās, potītēs, kā arī citās sausās vietās.

 3. Izmantojot aplikatora cimdu, putas jāuzklāj uz ķermeni (pigmenta krāsa būs skaidri redzama un tāpēc arī vietas, kur būs jau uzklāts produkts) un ar apļveida kustībām jāiemasē ķermeņa ādā - rokas, kājas, krūtis, vēders, mugura.

 4. Produktu ieteicams klāt ar vienu līdz divām kārtām.

 5. Ļaut produktam nožūt 10 - 15 minūtes.

 6. Atstāt iedarbībai 4-6 stundas (ieteicams 6-7h, tāpēc vislabāk pirms gulētiešanas).

 7. Produkta iedarbības laikā ieteicams izvairīties no citas kosmētika lietošans un sevišķi no kontakta ar ūdeni.

 8. Pēc 4-6 stundām vai pēc naktstmiera stundām produkts jāmazgā nost dušā siltā dušā, ieteicams neizmantot stipras ziepes.

 9. Turpināt ķermeņa mitrināšanu arī nākamajās dienās: var izmantot arī jebkuru citu mitrinātāju, pieniņu, sviestu, u.tml.

 10. Toņa noturība 5-7 dienas. Tonis pakāpeniski samazināsies, to pilnībā noņemt ar skrubi pirms jauna klāšanas, kā arī veikt ādas mitrināšanu atkārtoti katru dienu, kas palīdzēs vienmērīgi izlīdzināties toņa intensitātei.

 11. Papildus padomiem par toņa noturību un to klāšanu var uzzināt, zvanot uz: 20252545, kosmetikavisiem.lv biroju vai Facebook - St. Moriz Latvia.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts           Labs