DAILY WHITE FUSION ZOBU BALINOŠĀS PUTAS (50ML)

Modelis: Daily White Fusion
Pieejamība: Pieejams
20,00€

DAILY WHITE FUSION ZOBU BALINOŠĀS PUTAS (50ML)

Daily White Fusion zobu balinošās putas (50ml) ikdienas lietošanai: 

  • tīra zobus
  • balina zobus
  • atsvaidzina elpu

Daily White Fusion - tā ir jauna zobu balināšanas tehnoloģija, kas saudzīgā un pakāpeniskā veidā ar līdzekļa radīto putu daļiņu šķīštošo formulu iekļūst zoba emaljā vēl labāk un efektīvāk. Pucējiet zobus ar zobu birsti kā ierasts un izmēģiniet šo revolucionāro zobu putu tehnoloģiju, kas maigi veidos skaistu un veselīgu Jūsu smaidu ik dienu!

Lietošana: 

  1. Izspiediet nelielu daudzumu uz sausas zobu birstes un pucējiet zobus 1-2 minūtes
  2. Izpucēto vielas daudzumu pilnībā izspļaujiet, taču NESKALOJIET ar ūdeni
  3. Mutes dobumu neskalot, neēst un nedzert nākamās 15 minūtes pēc procedūras

Perfektam rezultātam:

Produktu lietojiet vienu reizi no rīta un vieni reizi vakarā pirms gulētiešanas. Nelietot vairāk kā 2 reizes 24h laikā! Rezultāti atšķiras un katram cilvēkam tie ir individuāli, taču tuvākās izmaiņas būs pamanāmas 1 - 3 nedēļu laikā. Turpinet lietot 1-2 reizes dienā, lai saglabātu sasniegtos rezultātus.

Uzmanību!

Turēt bērniem nepieejamā vietā. Nav paredzēts lietošanai bērniem zem 18 gadu vecuma. Nedrīkst lietot grūtniecības vai laktācijas periodā. Produktu nedrīkst norīt. Ja ir pārsniegts normālais produkta lietošanas daudzums un tas tiek norīts, nekavējoties vērsieties pēc ārsta palīdzības. Izvairieties no iekļūšanas acīs. Nav ieteicams lietošanai cilvēkiem, kuriem ir smaganu slimības, gingivīts, zobu skavas vai alerģiska reakcija pret kādu no produkta sastāvdaļām. Ja ir šaubas, konsultējieties ar zobārstu. Produkts nebalinās nedabīgus zobu korekciju materiālus - mākslīgos kronīšus, zobu kapes, u.tml.

PRODUKTA SASTĀVĀ IR NĀTRIJA FLORĪDS (0,059% W/v Fluroide In). LIETOJAMS TRADICIONĀLĀS ZOBU PASTAS VIETĀ.

 

 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts           Labs